درباره ی ما. چه کاری انجام می دهیم

Axisil

بنیان‌گذاران این واحد تولیدی پیشرو، نسل سوم از خانواده‌ای هستند که با حضور مستمر در صنعت کشور همواره اشتیاقی وصف‌ناپذیر برای تولید اولین‌ها داشتند.
از این رو از اوایل دهه 90 در کنار تولیدات خود در حوزه قطعات سیلیکونی از یک‌سو و تخصص کاملا مرتبط ایشان در حوزه مهندسی شیمی از سوی دیگر، در سال 95 با تشکیل هسته اولیه تیم تحقیق و توسعه، هدف‌گذاری برای تولید روغن سیلیکون و نیز دیگر مشتقات سیلیکونی را به عنوان مهم‌ترین اولویت خود در دستور کار قرار دادند.
14 ماه بعد اولین نمونه‌های آزمایشگاهی با کیفیت بالا تولید و بلافاصله پس از آن طراحی واحد پایلوت و ساخت آن آغاز شده و کمتر از 2 ماه بعد اولین بچ موفق در مقیاس پایلوت حاصل گردید.
استراتژی مدیران این شرکت در به سرانجام رساندن این پروژه دانش‌بنیان در بخش مکانیکال نیز به مانند بخش فرآیندی، بهره‌گیری از دانش فنی و توانمندی سازندگان داخلی در طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات بوده است.
با نگرش فوق عملیات طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات خط اصلی در سال 1400 تکمیل و بدین ترتیب با کمال مسرت و برای اولین بار در کشور روغن سیلیکون در مقیاس صنعتی در پاییز سال 1400 تولید گردید.
لیکن بنیان‌گذاران این شرکت این گام را تنها اولین گام از راهی دراز و دشوار دانسته و می‌دانند، لذا پس از راه‌اندازی خط تولید، علاوه بر تولید انبوه روغن سیلیکون با ویسکوزیته‌ها مختلف، مشتقات دیگر سیلیکونی نیز در مقیاس آزمایشگاهی و پایلوت از جمله روغن‌های سیلیکون هیدروکسی و آمینو سیلیکون‌ها توسط تیم توانمند تحقیق و توسعه این واحد نوآور به تولید رسیده است که صنعتی‌سازی این دسته از محصولات در کنار برنامه افزایش ظرفیت تولید فعلی، در قالب فاز دوم توسعه‌ای شرکت پیش‌بینی گردیده که این مهم با پشت سر گذاشتن مراحل برنامه‌ریزی و طراحی وارد فاز عملیاتی گردیده که طبق برنامه زمان‌بندی امید است تا انتهای سال 1403 به بهره‌برداری برسد.

بیش از 70 سال حضور مستمر در راه پرفراز و نشیب تولید و صنعت به ما آموخت که اصلی‌ترین عامل موفقیت جز استقامت نیست.

با هم کار کردن در طول فرایند ، ما شما را از مصاحبه تا قرارگیری راهنمایی می کنیم و پشتیبانی را قبل ، حین و بعد از انجام مسابقه مناسب ارائه می دهیم.